O restauraci

Pan Maximus Řízek našel své kořeny na Sulkově.

O nás…

Stylová zájezdní restaurace na klidném místě s duchem tradice, 3 km od Plzně hned u sjezdu z dálnice Praha – Rozvadov exit 89. Výhodou je velké parkoviště, pro malé ratolesti je k dispozici dětské hřiště a samozřejmostí je bezplatná WIFI.

Koncept…

Naše gastronomické zaměření jsou řízky na mnoho způsobů. Kromě této voňavé celosvětové perličce nabízíme Českou a Bavorskou kuchyni. A určitě i vegetariáni si něco chutného u nás vyberou. Při výběru surovin jsme velice pečlivý a velmi nároční…prostě klademe velký důraz na kvalitu.

Restaurace SchnitzelWirthaus

Chceme být originální a odlišit se…

Naše řízky nesmažíme jako všichni ostatní, ale unikátním způsobem je pečeme na másle, proto jsou tak výjimečné. Řízek to není jen jednoduché jídlo.

Řízek, to je voda v tvých ústech když zakousneš a cítíš to šťavnaté pečené maso, tu křupavou krustu s kouřovým aroma. Cítíš ten malý zázrak…ale je to jen řízek.

Řízkové tornádo

Pravidelně každý čtvrtek se přes obec Sulkov přežene neobyčejně silné tornádo. Skupina vědců má doslova zamotanou hlavu. Hydrometeorologický ústav je zděšen. Je však zaručeně víc než jisté, že tento unikátní gastronomický jev nenechá nikoho o hladu.

Párty

Svatební párty, firemní akce nebo rodinné oslavy pro Vás rádi připravíme na míru.

Možnost pronájmu luxusního veterána Bentley nebo Rolls-Royce. K dispozici sál pro 80 lidí, uzavřený salonek pro 15 lidí nebo Formanka pro 25 lidí. Samozřejmostí je velké parkoviště.

Catering – Event

V případě vážného zájmu rádi zašleme bohatou nabídku s kalkulací.

Na Šachtě 59, Líně 330 21